Hakkımızda


20 Yıllık sektör tecrübesi, kendi bünyesindeki ekibi ve üretim yeri ile Sungurpen;


Vizyonumuz


Hizmet verdiğimiz sektördeki faaliyetlerimizin temelinde, müşteri odaklı ve memnuniyet esaslı hizmet vardır. Evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmet sunmak temel ilkemizdir. İsmimizi hep daha ileriye taşımak için çok çalışmak, kendimizi sürekli yenilemek, dürüst ve şeffaf olmak, güvenilirliğimizden ve prensiplerimizden taviz vermeden kararlılıkla büyümek vazgeçilmez hedefimizdir.


Misyonumuz


Bireylere ve topluma saygılı, yasalara ve etik değerlere bağlı, çevre koruma bilincine sahip ve duyarlı olmak; Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak beklentileri karşılamak; Aynı zamanda da çalışanlarının eğitim ve kariyer gelişimine katkıda bulunmak.


Bayram Baysangur tarafından bir şahıs firması olarak kurulan Sungurpen’ in özveri, disiplin ve kararlıklıkla devam eden öyküsü 2001 yılında başlamıştır. Firma ilk kuruluş yıllarında Pvc Doğrama ve Cambalkon Sistemleri ile ilgili öncü işlere imza atmış, kısa sürede Tuzla’ da marka haline gelmiş ve sektörde önemli bir yer edinmiştir.

İlerleyen yıllarda Türkiye’nin pek çok ilinde hastane, okul ve inşaat projelerinin pvc, alüminyum ve cam işlerini üstlenen Sungurpen, bu alandaki başarısına paralel olarak özel mimari projelerde ve perakende işlerde yaptığı çalışmalarla da iş kapasitesini artırmıştır.

2014 yılında şahıs şirketinden limited şirkete dönüşen ve bugünkü Sungurpen Yapı İnş. Taah. San Tic. Ltd Şti. adını alan firma, bu yeni oluşumla konut ve ticaret merkezleri, endüstriyel tesisler, vb projeleri zamanında ve başarıyla tamamlayarak faaliyetlerini genişletmiştir. Aynı zamanda ürün çeşitliliğini ve imalat kapasitesini de artırmış olup, 2015 yılında idari ofis, showroom ve imalathanesini bugünkü yeni yerine taşımıştır.

Sungurpen Yapı, sektördeki faaliyetlerine bundan sonra da prensiplerinden ödün vermeden devam edecektir.

Saygılarımla,
Bayram Baysangur


sungurpen-hakkimizda_1.jpg
sungurpen-hakkimizda_2.jpg
sungurpen-hakkimizda_3.jpg
sungurpen-hakkimizda_4.jpg


sungurpen-hakkimizda_5.jpg
sungurpen-hakkimizda_6.jpg
sungurpen-hakkimizda_7.jpg
sungurpen-hakkimizda_8.jpg
Sungurpen Kalite Belge

TC. Türk Patent ve Marka Kurumu

Marka Tescil Belgesi

sungurpen_kalite_belge_2

Uluslararası Kalite Sistemleri

İş Sağlığı ve İş Güvenliği

sungurpen_kalite_belge_3

TCS 2004

Kalite Belgesi

images/sungurpen_kalite_belge_3

TCS 2008

Kalite Belgesi